school2

ПІДГОТОВКА ДО ШКОЛИ

Часто батьки, а іноді вчителі, вважають основним показником готовності до школи ознайомлення дітей з літрами, вміння читати, рахувати, знання віршів і пісень. Однак дослідження показують, що це мало впливає на успішність навчання. Дитина готова тоді, коли вона іде до школи із задоволенням, радістю, довірою. Ці переживання роблять її відкритою для контактів з учителем, новими товаришами, підтримують впевненість в собі, прагнення знайти своє місце серед однокласників. Це і є психологічна готовність дитини до школи. Саме такими наші вихованці йдуть до школи. Програма з підготовки дитини до школи допомагає дітям оволодіти всіма компонентами поняття «готовність до школи»: діти отримують знання, розвивають творче та логічне мислення, мовлення, увагу, дрібну моторику, формують посидючість, вольові навички. З урахуванням індивідуальних особливостей дитини та побажань батьків пропонуємо різні форми підготовки до школи:

— Індивідуальні заняття

— Міні-групи

ГРУПА НЕПОВНОГО ДНЯ

Тут діти набудуть важливі і необхідні для свого віку знання та вміння. Отримають відповіді на свої запитання, знайдуть хороших друзів, навчаться красиво говорити і правильно вимовляти звуки, бути допитливими, товариськими, старанними і самостійними. Заняття  проводяться в ігровій формі, на яких  дитина отримує  знання про навколишній світ, природу, тварин, про фрукти, овочі, кольори та ін.  Розвиток мислення, логіки, математичних уявлень здійснюється за програмою «Росток», додатково пропонуємо діткам кубики Нікітіна, Блоки Дьенеша, картки Домана  математичний планшет, всілякі дидактичні ігри. Використовуючи елементи  ейдетики дітки на асоціаціях легко вчать букви, вірші, вчаться переказувати почуте. Також в програмі розвитку уяви використовуємо театральну діяльність, нетрадиційні техніки малювання, музичні твори. Враховуючи всі побажання наших маленьких умнічек, ми пропонуємо надзвичайно цікаві та улюблені для дітей заняття з крупами, піском, камінчиками і багато іншого.

«ГОРІШКИ ДЛЯ РОЗУМУ» — діти віком 6-8 років На цих заняттях діти граючись розвивають мислення, увагу, логіку, виконують вправи на швидко-читання, поринають в атмосферу гармонійного психологічного та фізичного комфорту.