0-______________jpg 

ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО Ми — школа живопису і рисунку для дорослих і дітей у Вишневому. Заняття в нашій студії дозволяють навчити малювати навіть ту людину, яка ніколи раніше не займалася малюванням. Ваш вік і рівень підготовки значення не мають, головне — Ваше бажання.

 Пропонуємо різні форми навчання:

— Міні-групи

— Індивідуальні заняття

— Сімейне малювання

ПРИКЛАДНЕ МИСТЕЦТВО

— гончарство (ліплення з глини)

— декорування виробів з глини

— розпис по склу вітражними фарбами

— розпис по дереву

РУКОДІЛЛЯ «Рукоділля» — це цілий букет оригінальних ідей  виготовлення стильних поробок з підручних матеріалів. На заняттях ми вчимося основним видам вишивки, вишивки стрічками та бісером. Так само ми знайомимося з чарівним світом вовни, вчимося управлятися з гачком і спицями, декорувати вироби в техніці  декупаж, малюємо на тканині, робимо ялинкові іграшки і варимо справжнє мило! Рукоділля позитивно впливає на:

-образне й просторове мислення, розвиває уяву;    

-посидючість, тренує терпіння і довільну  увагу.

МУЗИКА

  Музика — могутнє джерело думки.

Без музичного виховання неможливий

повноцінний розумовий розвиток. Б.А. Сухомлинський

Наукові дослідження сучасного світу довели, що музика є найпотужнішим стимулом емоційного, психічного та інтелектуального розвитку. Тому багато популярних розробників методик музичного розвитку, такі як К.Орф, В.Вюнш, Н.І.Сузукі, Б.Барток, наполягають на тому, що навчатися музиці повинні всі діти без винятку, якими б не були їхні природні здібності. Завдяки заняттям музикою, дитина звикає творчо мислити, легко вирішувати життєві завдання, виховується цілісною особистістю, що знаходиться в гармонії з собою.

-Розвиваючі музичні заняття -Гра на духових музичних інструментах (сопілка,флейта,кларнет, саксафон)

ТЕАТРАЛЬНИЙ ГУРТОК Завданням театрального гуртка – не підготувати акторів, а освітити внутрішній світ дитини, відкрити в дітях джерела енергії і любові, навчити бачити світ навколо і дивуватися, а здивувавшись – радіти, формувати активну життєву позицію, відповідальність за власний вибір, допомогти дітям самореалізуватися й розкрити свій потенціал. Навчати їх розуміти іншого як самого себе. Справжні таланти починають народжуватись ще у дитинстві.