Творча студія «АКВАРЕЛЬКА» вважає своїм основним завданням розвиток Вашої дитини та комфортне прибування ЇЇ у нашому закладі. І для цього просить дотримуватись наступних правил:

Групи комплектуються за віком та рівнем підготовки дітей
Групові заняття проводяться за розкладом, індивідуальні за погодженням з адміністратором.
На розвиваючих заняттях з дітьми віком від 1 до 2 років присутність дорослого обов’язкова. Батьки (супроводжуючі) несуть відповідальність за безпеку та здоров’я дитини до, під час і після занять.
Для отримання позитивних результатів навчання просимо відвідувати заняття регулярно. Наша програма побудована так, що кожне пропущене заняття «краде» частинку знань.
На заняттях усі діти та батьки повинні бути у змінному взутті і без верхнього одягу.
Будь ласка, приходьте на заняття не більше ніж за 5 -10 хвилин ДО ПОЧАТКУ. Дітям важко займатися, коли вони просиділи 20-30 хвилин в коридорі в очікуванні початку.
Будь ласка, не приводьте дитину, якщо вона захворіла або має явні ознаки захворювання.

Оплата послуг.

1. Оплата занять проводиться до «12» числа кожного місяця за наступний місяць занять (відповідно до чинного прейскуранта). Якщо до «12» числа абонемент НЕ був викуплений у адміністратора, місце в групі за слухачем не зберігається;

2. Святкові і пропущені дні відпрацьовуються за погодженням.

3. Тиждень пропущених занять відпрацьовується тільки в наступному місяці. Наприклад: якщо заняття були пропущені в жовтні, то вони відпрацьовуються в листопаді. На грудень ці пропуски не переносяться.

4. При наявності абонемента та пропуску занять:

а) через хворобу дитини і надання медичної довідки — оплата за пропущені дні перераховується або в розмірі 50% в рахунок плати на наступний місяць, або проводяться відпрацювання.

б) через хворобу дитини і без надання медичної довідки, а також по будь-яким іншим причинам — оплата за пропущені дні не повертається.

Адміністрація залишає за собою право вносити зміни до чинного розкладу занять та замінювати заявленого викладача в разі його хвороби або вимушеної відсутності.

Дякуємо Вам за дотримання правил і бажаємо успіхів!