аава

ЛІКУВАЛЬНА ФІЗКУЛЬТУРА

Кожній людині життєво необхідні гарне здоров’я і всебічний фізичний розвиток. Проте, останнім часом відсоток здорових дітей різко знизився, а фізичний розвиток дітей різного віку залишає бажати кращого. Лікувальна гімнастика відкриває для цього величезні можливості, тому що ЇЇ основа — експериментально створені комплекси фізичних вправ, спрямовані на гармонійний фізичний розвиток дитини та профілактику захворювань. Система занять поєднується з елементами гри, образними вправами, танцювальними імпровізаціями, використанням тренажерних вправ. Головною метою даного курсу є зміцнення здоров’я дітей,виховання нової людини, яка гармонійно поєднує в собі духовне багатство, моральну чистоту і фізичну досконалість. Наша задача:

1) створити комфортні умови емоційно-психологічного клімату на заняттях для кожного учня;

2) вчити свідомо керувати своїм тілом, розуміти кожен рух;

3) вчити правильному виконанню вправ як за формою (напрямку рухів, амплітуді), так і за характером зусиль (напрузі, ритму, темпу);

4) зміцнювати опорно-руховий апарат, розвивати гнучкість;

5) розвивати творчі здібності дітей.

ХОРЕОГРАФІЯ 

Дуже важливо навчати дитину танцям в період з 3-6 років. Діти в ігровій формі зможуть розучити основні види кроків, навчаться відчувати і розуміти своє тіло, орієнтуватися в просторі. З cамого раннього віку важливо прищепити дитині смак і саме це вийде зробити, віддавши її на уроки хореографії. Заняття хореографією формують культуру руху, правильну поставу тіла, розвивають так зване почуття пози. У фізичному плані тіло стає більш стійким, гнучким, ноги сильними, а рухи гранично чіткими і зкоординованими. Заняття хорерграфією вимагають терпіння і старанності, виховують працьовитість, розвивають грацію, поставу, хорошу координацію, пластику, формують красиву ходу, роблять тіло підтягнутим, м’язи сильними, а рухи виразними ! Танцюйте на здоров’я!